سرتیتر صفحه جدید


خبرگزاري دانشجويان ايران - فارس

فرماندار شيراز در جلسه هماهنگي برگزاري راهپيمايي روز قدس با تأکيد بر ضرورت هرچه بهتر شدن اين روز گفت: بايد به روز قدس به عنوان يک تکليف الهي و اعتقادي نگاه کرد، چون اگر روز قدس را در مبناي عمل به تکليف ببينيم مسائل براي همه حل مي شود.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس، ابراهيم عزيزي تصريح کرد: روز قدس بايد نسبت به سال هاي قبل بهتر و باشکوهتر برگزار شود.
وي با بيان اينکه نبايد اجازه داد جريان هاي ورشکسته و وابسته به جريان صهيونيسم و اردوگاه استکبار به روز قدس خدشه وارد کنند، گفت: بايد با کساني که قصد وارد کردن خدشه به روز قدس را دارند برخورد جدي صورت بگيرد.
عزيزي ادامه داد: آزادي قدس نيازمند توجهات جمعي، عزم مسلمانان و يکپارچگي امت اسلام است لذا راهپيمايي روز قدس بايد با شکوه برگزار شود.
وي در ادامه با اعلام مسير راهپيمايي روز قدس اظهار داشت: راهپيمايي شهر شيراز از خيابان 15 خرداد (پارامونت) شروع و پس از عبور از مسيرهاي خيابان لطفعلي خان زند، چهار راه پيروزي و بلوار شهيد آيت ا... دستغيب به مصلاي نماز جمعه ختم مي شود.
وي تصريح کرد: ساعت شروع راهپيماي روز قدس 10 صبح آخرين جمعه ماه مبارک رمضان مي باشد.
فرماندار شهرستان شيراز متذکر شد: در راستاي برگزاري هرچه باشکوهتر راهپيمايي روز قدس بايد همه دستگاه ها با ارسال بيانيه و اطلاعيه همه گروه ها و اقشار را به حضور در راهپيمايي دعوت کنند.
وي در پايان بر حضور حداکثري مردم و اقشار مختلف در راهپيمايي روز قدس تأکيد کرد: لازم به ذکر است که امسال براي اولين بار در شهر صدرا و گويم به صورت مستقل و با حضور يکپارچه و گسترده مردم برگزار مي شود که مسير راهپيمايي در شهر صدرا از طريق نمايندگان مردم در شوراي اسلامي شهر صدرا اعلام خواهد شد.
 

گزارش تخلف
بعدی